Yapi Kredi´den girisimcileri destekleyecek büyük atilim

Yapi Kredi, girisimcileri desteklemek adina gelistirdigi Code.YapiKredi Hizlandirma Programi’ni baslatti

Yapi Kredi´den girisimcileri destekleyecek büyük atilim

Türkiye’nin dijital bankasi Yapi Kredi’nin, kodlamayi genis kitlelere ögretmeyi ve girisimcileri desteklemeyi hedefledigi Code.YapiKredi platformu, girisimlerini büyütmek isteyenler için Code.YapiKredi Hizlandirma Programi’ni baslatti. Finansal teknolojilerin ötesinde pek çok farkli alandaki girisime kapilarini açan Code.YapiKredi Hizlandirma Programi’na 23 Eylül 2018 tarihine kadar basvurulabiliyor.

Girisimciler, ürün veya hizmetlerini ilgili Koç Toplulugu sirketlerine ve pek çok yatirimciya sunma firsati bulacak

Yapi Kredi Genel Müdür Yardimcisi Yakup Dogan, Code.YapiKredi Hizlandirma Programi ile girisimcilerin hali hazirda gelistirdikleri ürün ve hizmetleri büyütme imkani yakalayacaklarini söylerken sözlerine su sekilde devam etti:

“Bankaciligin dijital dönüsümüne öncülük eden Yapi Kredi olarak dijitallesen dünyada, ülke ekonomisine katma deger saglayacak girisimlerin arkasinda durmaya, onlara yeni kapilar açmaya devam ediyoruz. 2017 yilinda hayata geçirdigimiz Code.YapiKredi ile 7’den 70’e farkli yas ve egitim gruplarindaki herkese kodlama ögretmek için yola çiktik. Finansal rehberlik, mentorluk, hizlandirma ve yatirim kademelerini uçtan uca kapsayan bu platformla ayrica girisimcileri yenilikçi ürün ve hizmet fikirlerini gelecege tasiyacak egitimler, hackathonlar ve etkinliklerle bulusturuyoruz.

Code.YapiKredi Hizlandirma Programi’yla ise is fikirlerini hayata geçirmek için ilk somut adimlarini atmis girisimcilerdeki cevheri kesfetmeyi hedefliyoruz. Mevcut ürün veya hizmetlerini saglam temeller üzerinde büyütmek isteyen girisimciler, programa katilmaya hak kazanmalari halinde egitimlerimizden, danismanlik ve mentorluk desteklerimizden faydalanabilecek. Daha da önemlisi ise bu girisimci arkadaslarimiz, Code.YapiKredi Hizlandirma Programi’nda ürün veya hizmetlerini ilgili Koç Toplulugu sirketlerinin ve pek çok yatirimcinin karsisina çikarak sunma firsati bulacak. KWORKS Girisimcilik Arastirma Merkezi ortakligi ile gerçeklestirdigimiz bu hizlandirma programinda girisimcilere, ayrica KWORKS’ün çalisma alanlarini, ihtiyaç duyacaklari tüm teknik ve altyapi destegini sunacagiz. Yapi Kredi olarak girisimini güçlü ve saglam kararlarla gelecege tasimak isteyen herkesi Code.YapiKredi Hizlandirma Programi’na davet ediyoruz.”
Kaynak: FinansGündem

Içerik Hakkinda Yazilmis Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkinda henüz yorum yazilmamis. Yapi Kredi´den girisimcileri destekleyecek büyük atilim baslikli bu içerige ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen asagidaki formu kullanarak düsüncelerinizi bizimle paylasin.

Yorum Ekleyin

Yapi Kredi´den girisimcileri destekleyecek büyük atilim baslikli bu içerige yorum yazmak için lütfen asagidaki tüm alanlari doldurup Yorumu Kaydet butonunu tiklayin. Mail adresi yazmaniz zorunludur ancak yazdiginiz mail adresi sitede yayinlanmayacaktir. *