ING Bank´tan avantajlı bayram kredisi

ING müşterileri yüzde 1.84’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade imkanıyla, 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek.

ING Bank´tan avantajlı bayram kredisi

Sektöründe “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla ezber bozan bankacılık uygulamalarına imza atan ING Bank, müşterilerinin Kurban Bayramı öncesi artan ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılayabilmeleri amacıyla bayram kredisi kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında ING müşterileri, yüzde 1.84’ten başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade ile 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek. Müşterilerine 3 ay erteleme fırsatı da sunan ING Bank’ın bayrama özel ihtiyaç kredisi için Ağustos ayı boyunca ING Mobil, ingbank.com.tr ve tüm ING Bank şubelerinden başvuru yapılabilecek.

İçerik Hakkında Yazılmış Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkında henüz yorum yazılmamış. ING Bank´tan avantajlı bayram kredisi başlıklı bu içeriğe ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu kullanarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorum Ekleyin

ING Bank´tan avantajlı bayram kredisi başlıklı bu içeriğe yorum yazmak için lütfen aşağıdaki tüm alanları doldurup Yorumu Kaydet butonunu tıklayın. Mail adresi yazmanız zorunludur ancak yazdığınız mail adresi sitede yayınlanmayacaktır. *