Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı!

Akbank, kredi kartı sahibi olmak isteyenlere şubelere gitmeden, internetten başvuruyla anında kredi kartı veriyor. Başvuru formunu doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı!

Akbank, kredi kartı sahibi olmak isteyenlere şubelere gitmeden, internetten başvuruyla anında kredi kartı veriyor. Başvuru formunu doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu haberin altında yer alan bağlantıdan hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı!

Akbank kredi kartı başvurusu yapıp, onaylandığı zaman bankanın telefon bankacılığı şubesi sizi arayıp, bilgilerin teyitini alacak. Bunun takibinde de isterseniz evinize gönderilecek, isterseniz de siz şubeye gidip kredi kartınızı alabilirsiniz. Bunun için haberin altında yer alan Akbank kredi kartı başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda T.C. kimlik numaranızı, cep telefon numaranızı, aylık gelirinizi ve ekranda yer alan 4 haneli güvenlik kodunu girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra ise Onayı al, kartın hemen gelsin dedikten sonra, bankanın sizi aramasını beklemelisiniz.

Akbank Kredi Kartı ile Neler Yapabilirsiniz?

Eğer Akbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyor, kredi kartınız olsun istiyorsanız, Akbank’ın sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki görselden yapabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvuru yaptınız ve kartınızı aldınız. Neler yapabilirsiniz?


Acil nakite ihtiyacınız oldu ve nakitiniz yok. Bu durumda anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. 48 aya varan vade seçeneklerinden size uygun ödeme planlarıyla yararlanabilirsiniz.
Masraflarınız çoksa panik yapmanıza gerek kalmaz. Hem havale hem de EFT imkanı sağlanır. Kira, aidat, okul masrafı gibi çeşitli tüm masraflarınızın ödemelerini anında yapabilirsiniz.
Banka şubesine gitmeden, sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi kampanyası ile tek bir mesajla anında 500 TL hesabınıza geçer.
Hesabını bilenler için taksit imkanı sunulur. Alışverişlerinizi peşin yapıp, taksitlendirebilirsiniz.
İhtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız. Borçlarınızı erteleyebilirsiniz. Şimdi alıp, ödemelerini istediğiniz, sizin belirttiğiniz tarihlerde yapabilirsiniz.

İçerik Hakkında Yazılmış Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkında henüz yorum yazılmamış. Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı! başlıklı bu içeriğe ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu kullanarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorum Ekleyin

Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı! başlıklı bu içeriğe yorum yazmak için lütfen aşağıdaki tüm alanları doldurup Yorumu Kaydet butonunu tıklayın. Mail adresi yazmanız zorunludur ancak yazdığınız mail adresi sitede yayınlanmayacaktır. *