Türkiye İş Bankası 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi

25 bin lira ihtiyaç kredisi almak isteyen tüketiciler için Türkiye İş Bankası 25 bin lira ihtiyaç kredisi paketinin detayları..

Türkiye İş Bankası 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İş Bankası 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi ihtiyacı olan tüketicilerin kredi çekmek üzere başvuruda bulunabilecekleri Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisini yüzde 3,30 kredi faiz oranıyla veriyor. Ortalama bir kredi faiz oranıyla tüketicilere ihtiyaç kredisi fırsatı sunan Türkiye İş Bankası bu kredi kampanyası için uzun vade seçeneklerini de tüketicilere sunuyor.

Türkiye İş Bankası standart ihtiyaç kredisi paketinden faydalanarak 25 bin TL ihtiyaç kredisi alan bir tüketici için yüzde 3,30 kredi faiz oranı geçerlidir. Bu kredi paketinden faydalanan tüketici 3 ay ile 36 ay arasında belirlenen bir vade seçeneğinden yararlanabilir.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak kredi çekmek isteyen kişilerin bunun için belirlenen masrafları ödemeleri gerekiyor. 36 ay vadeli 25 bin liralık ihtiyaç kredisinin 2 kalemde toplam 286 lira 25 kuruş masrafı bulunuyor. Bunlar 131,25 TL ile kredi tahsis ücreti, 155 lira hayat sigortası bedelidir.

Türkiye İş Bankası’nın mevcut standart ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlediği yıllık maliyet oranı yüzde 42’dir.

25 bin liralık kredi paketini 36 ay vade ile alan bir tüketici bu kredi için bankaya her ay 1.134,87 TL ödeme yapmalıdır. Bu şekilde 36 ay boyunca Türkiye İş Bankası’na ödeme yapıldığında toplamda 40.855,32kuruş ödeme yapılmış olunur. Yani kredi için fazladan ödenecek olan tutar15 bin 855 lira 32 kuruştur.

Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüketiciler kimlik ve gelir belgelerini yanlarına alarak en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden başvuru yapabilirler.

İçerik Hakkında Yazılmış Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkında henüz yorum yazılmamış. Türkiye İş Bankası 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi başlıklı bu içeriğe ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu kullanarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorum Ekleyin

Türkiye İş Bankası 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi başlıklı bu içeriğe yorum yazmak için lütfen aşağıdaki tüm alanları doldurup Yorumu Kaydet butonunu tıklayın. Mail adresi yazmanız zorunludur ancak yazdığınız mail adresi sitede yayınlanmayacaktır. *