Garanti Bankası Anında 5000 TL Kredi!

Dijital Kredi Kampanyası | Garanti Cep Şubeden, İnternetten Başvuru Kolaylığı! Kredi ihtiyaçlarınız için şubeye gitmeden Garanti Bankası ile anında 5000 TL kredi alabilirsiniz!

Garanti Bankası Anında 5000 TL Kredi!

Garanti Bankası Dijital Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredisi başvurunuzu Garanti Bankası’na yaparken şubeye gitmeniz gerekmiyor. Garanti Cep Şube kullanıcıları sadece birkaç dakika içinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Üstelik bu kredi için bankaya belge ibraz etmeniz de gerekmiyor.

Dijital krediye başvurabilmek için Garanti Cep Şube kullanıyor olmalısınız. Eğer Garanti Cep Şube kullanmıyorsanız mobil marketten uygulamayı indirerek Garanti Bankası’nın resmî internet sitesinden kendinize bir hesap açabilirsiniz. Bu sayede Dijital Kredi başvurusu yapmaya da hak kazanırsınız.

Garanti Bankası Cep Şube sayesinde risk raporunuzu ve kredi notunuzu da öğrenebiliyorsunuz. Bunun için yapılması gereken şey uygulamanın başvuru bölümünü incelemektir.

Maaşını Garanti Bankası’ndan alan tüketiciler Dijital Kredi kampanyasından faydalanarak tam 25 bin liraya kadar kredi alabilirler. Maaşını Garanti Bankası’ndan almayan tüketicilere özel imkanlar tanınıyor.

Garanti Bankası Anında 5000 TL Kredi Masrafları Neler?

5 bin TL’lik kredi başvurusunda bulunan tüketiciler bu kredi paketi için 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinden faydalanabilirler. Kredi için ödenmesi gereken kredi tahsis ücreti 26,25 TL’dir. Kişiye göre değişmekle birlikte 5 bin liralık bir kredi için en az 75 TL sigorta bedelini de Garanti Bankası’na ödemeniz gerekiyor.

Dijital Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra dilediğiniz zaman bu krediyi aktif hale getirebilirsiniz. Krediyi aktif hale getirdiğinizde kredi miktarından masraflar kesilir ve kalan tutar doğrudan banka hesabınıza aktarılır. Daha sonra sizle en yakın Garanti Bankası şubesi ya da Atm’sini kullanarak paranızı çekebilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları

Dijital kredide 5 bin liralık bir kredinin kredi faiz oranı 3,17, 12 bin liralık bir kredinin faiz oranı 3,12 olurken, 25 bin liralık kredinin faiz oranı 3,07’dir.

İçerik Hakkında Yazılmış Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkında henüz yorum yazılmamış. Garanti Bankası Anında 5000 TL Kredi! başlıklı bu içeriğe ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu kullanarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorum Ekleyin

Garanti Bankası Anında 5000 TL Kredi! başlıklı bu içeriğe yorum yazmak için lütfen aşağıdaki tüm alanları doldurup Yorumu Kaydet butonunu tıklayın. Mail adresi yazmanız zorunludur ancak yazdığınız mail adresi sitede yayınlanmayacaktır. *