Emlak Bankası etkin hale getirilecek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak´ın YEP açıklaması sonrasında BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben bankacılığa ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

Emlak Bankası etkin hale getirilecek

Bankalara ilişkin yeni gelişmeleri Bankacılık Düzenleme ve Denetmele Kurulu Başkanı Mehmet Ali Akben, Yeni Ekonomi Programı sonrasında açıkladı.

Akben "Yeni programın uygulanması ile hedeflere daha sağlıklı ilerleyeceğiz. Emlak Bankası etkin bir görev üstlenecek ve boşluğu dolduracak. Emlak Bankası modeli üzerinde ciddi çalışmalar yapılıyor, sonra açıklayacağız. (Batık kredilerin başka bir kuruma devredilmesi) planda yok." dedi.

Kaynak: FinansGündem

İçerik Hakkında Yazılmış Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkında henüz yorum yazılmamış. Emlak Bankası etkin hale getirilecek başlıklı bu içeriğe ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen aşağıdaki formu kullanarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorum Ekleyin

Emlak Bankası etkin hale getirilecek başlıklı bu içeriğe yorum yazmak için lütfen aşağıdaki tüm alanları doldurup Yorumu Kaydet butonunu tıklayın. Mail adresi yazmanız zorunludur ancak yazdığınız mail adresi sitede yayınlanmayacaktır. *