Garanti cep, bu yil da Avrupa’nin en iyisi

2017’de Türkiye’nin en iyi mobil bankacilik uygulamasi seçilen Garanti Cep, bu yil da Avrupa’nin en iyisi seçildi!

Garanti cep, bu yil da Avrupa’nin en iyisi

Dijital bankacilik alanina yaptigi yatirimlarla Türkiye’de sektörüne öncülük eden Garanti Bankasi ödüle doymuyor. Geçen yil World Finance tarafindan Garanti Cep ile “Türkiye’nin En Iyi Mobil Uygulamasi” ödülünü alan Garanti, bu yil da dünyanin önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafindan “Avrupa’nin En Iyi Mobil Bankasi” olarak ödüllendirildi. 

Is dünyasindaki üstün performanslari onurlandiran Stevie International Business Awards tarafindan ise, bankacilik kategorisinde “Avrupa’nin En Iyi Mobil Bankacilik Uygulamasi” ödülünü aldi ve en büyük ödül olan “Gold Stevie” kazandi. 

Garanti Bankasi bu ödüllere ek olarak, Global Finance tarafindan “Türkiye’nin En Iyi Dijital Bankasi” “Avrupa’nin En Iyi Web Sitesi” “Avrupa’nin En Iyi Entegre Bireysel Bankacilik Sitesi” ve “Avrupa’nin En Iyi Sosyal Medya Pazarlama ve Hizmetleri” olmak üzere dört farkli kategoride daha ödüle layik görüldü. 

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankasi Genel Müdür Yardimcisi Didem Dinçer Baser, “Dijital bankacilik alanindaki çalismalarimizla ve ana bankacilik uygulamamiz olan Garanti Cep ile geçmis yillarda oldugu gibi bu yil yine ödüllere layik görülmenin gururunu yasiyoruz. Global Finance tarafindan ‘Avrupa’nin En Iyi Mobil Bankasi’, Stevie Awards tarafindan ‘Avrupa’nin En Iyi Mobil Bankacilik Uygulamasi’ seçilmekten mutluluk duyuyoruz. Bu ödüller, Garanti için oldugu kadar ülkemiz bankaciligi adina da gurur verici. Garanti Bankasi olarak, yarattigimiz degerlerle Türkiye’de dijital bankaciliga yön vermeye devam edecegiz. Bu ödüller bankamizin, 20 yili askin süredir dijital bankacilik alaninda yürüttügü çalismalarla, sektöre öncülük eden yenilikçi ürün ve hizmet stratejisinin basarisini yansitiyor. Hedefimiz, dijital bankacilik kanallarimizda, müsterilerimizin hayatini kolaylastirmak için uygulamaya geçirdigimiz ürün ve hizmetlerimizle uluslararasi arenada ödüller kazanmaya devam etmek.” dedi.

Kaynak: FinansGündem

Içerik Hakkinda Yazilmis Yorumlar

  1. BankaSubeBilgileri.Com
    Bu içerik hakkinda henüz yorum yazilmamis. Garanti cep, bu yil da Avrupa’nin en iyisi baslikli bu içerige ilk yorumu siz yazmak ister misiniz? Lütfen asagidaki formu kullanarak düsüncelerinizi bizimle paylasin.

Yorum Ekleyin

Garanti cep, bu yil da Avrupa’nin en iyisi baslikli bu içerige yorum yazmak için lütfen asagidaki tüm alanlari doldurup Yorumu Kaydet butonunu tiklayin. Mail adresi yazmaniz zorunludur ancak yazdiginiz mail adresi sitede yayinlanmayacaktir. *