Birleşik Fon Bankası A.Ş. Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Birleşik Fon Bankası adlı bankanın 1 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Birleşik Fon Bankası Hakkında Kısa Bilgi

Birleşik Fon Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 143 Kat 1-2 Esentepe Şişli İstanbul adresindedir.

Birleşik Fon Bankası şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-340 10 00 numaralı Birleşik Fon Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-340 10 00 olup, faks numarası 212-347 32 17 şeklindedir.

Birleşik Fon Bankası Şubelerini Göster

Birleşik Fon Bankası A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Birleşik Fon Bankası Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 143 Kat 1-2 Esentepe Şişli İstanbul

Çalışma Saatleri

Birleşik Fon Bankası Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Birleşik Fon Bankası Genel Müdürlük Telefon: 212-340 10 00 - Teleks:

Birleşik Fon Bankası Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Birleşik Fon Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Birleşik Fon Bankası A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Birleşik Fon Bankası görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Birleşik Fon Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0029
Birleşik Fon Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): BAYDTRIS
Birleşik Fon Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.fonbank.com.tr
Birleşik Fon Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-340 10 00