Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. Hakkinda

bankasubebilgileri.com'da Albaraka Türk adli bankanin 380 subesi kayitlidir. Kayitli subeleri görmek için lütfen haritadan sehir seçin ya da tüm subeleri göster butonunu tiklayin

Albaraka Türk Hakkinda Kisa Bilgi

Albaraka Türk ismiyle faaliyet gösteren bankanin Türkiye çapinda toplam 380 subesi bulunmaktadir. Genel merkez binasi Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:6 34768 Ümraniye/ ISTANBUL adresindedir.

Albaraka Türk subeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalisma saatleri disinda 216- 666 01 01 numarali Albaraka Türk müsteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanin genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216 666 01 01 olup, faks numarasi 216 666 16 00 seklindedir.

Albaraka Türk Subelerini Göster

Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. Subeleri

Genel Müdürlük

Albaraka Türk Genel Müdürlük: Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:6 34768 Ümraniye/ ISTANBUL

Çalisma Saatleri

Albaraka Türk Bankasi 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasinda hizmet vermektedir.

Iletisim Bilgileri

Albaraka Türk Genel Müdürlük Telefon: 216- 666 01 01 - Teleks:

Albaraka Türk Subeleri

Bu bankanin sitemizde kayitli 380 adet subesi bulunmaktadir.
Sayfada yer alan Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. sube telefonlari tamamen bilgilendirme amaçli hazirlanmis olup Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. ile sitemizin bir baglantisi yoktur.
Bu sayfada kullanilan Albaraka Türk görselinin/logosunun tüm haklari ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankalarin ve bu bankalara ait subelerin iletisim bilgilerini derleyip yayinlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erismelerini saglamak amaciyla hazirlanmistir. Sitemiz veritabanimizdaki bilgileri olabildigince güncel olarak tutmaya çalisiyoruz.

Sitemizde kayitli olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait subelerle hiçbir baglantimiz yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amaciyla hazirlanmis bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazirlanmis olup Türkiye Bankalar Birligi kullanim kosullarina da aykirilik teskil etmemektedir.

Ayrica bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karsilamaktadir. Yayinlanan reklamlarla ilgili ayrintili bilgi almak için gizlilik sayfasina bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. FTT Banka Kodu: 0203
Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. swift kodu (BTC Kodu): BTFH TR IS
Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. Internet Bankaciligi Web Adresi: https//www.albaraka.com.tr
Albaraka Türk Katilim Bankasi A.S. Müsteri Hizmetleri Genel Iletisim Telefon Numarasi: 216- 666 01 01