Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Albaraka Türk adlı bankanın 380 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Albaraka Türk Hakkında Kısa Bilgi

Albaraka Türk ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 380 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:6 34768 Ümraniye/ İSTANBUL adresindedir.

Albaraka Türk şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 216- 666 01 01 numaralı Albaraka Türk müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216 666 01 01 olup, faks numarası 216 666 16 00 şeklindedir.

Albaraka Türk Şubelerini Göster

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Albaraka Türk Genel Müdürlük: Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:6 34768 Ümraniye/ İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Albaraka Türk Genel Müdürlük Telefon: 216- 666 01 01 - Teleks:

Albaraka Türk Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 380 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Albaraka Türk görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0203
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): BTFH TR IS
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: https//www.albaraka.com.tr
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 216- 666 01 01