Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Vakıfbank adlı bankanın 616 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Vakıfbank Hakkında Kısa Bilgi

Vakıfbank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 616 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Hacı Adil Yolu, Çayır Çimen Sokak, No: 2, 1.Levent Beşiktaş adresindedir.

Vakıfbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-724 10 00 olup, faks numarası 216-724 39 09 şeklindedir.

Vakıfbank Şubelerini Göster

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Şubeleri

Genel Müdürlük

Vakıfbank Genel Müdürlük: Hacı Adil Yolu, Çayır Çimen Sokak, No: 2, 1.Levent Beşiktaş İstanbul

Çalışma Saatleri

Vakıfbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Vakıfbank Genel Müdürlük Telefon: 444 0 724 - Teleks:

Vakıfbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 616 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Vakıfbank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. FTT Banka Kodu: 0015
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. swift kodu (BTC Kodu): TVBATR2A
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.vakifbank.com.tr
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 724