Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Sınai Kalkınma Bankası adlı bankanın 3 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Sınai Kalkınma Bankası Hakkında Kısa Bilgi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 3 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Meclisi Mebusan Cad. No 81 Fındıklı İstanbul adresindedir.

Sınai Kalkınma Bankası şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-334 50 50 numaralı Sınai Kalkınma Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-334 50 50 olup, faks numarası 212-334 52 34 şeklindedir.

Sınai Kalkınma Bankası Şubelerini Göster

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürlük: Meclisi Mebusan Cad. No 81 Fındıklı İstanbul

Çalışma Saatleri

Sınai Kalkınma Bankası Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürlük Telefon: 212-334 50 50 - Teleks:

Sınai Kalkınma Bankası Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 3 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Sınai Kalkınma Bankası görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0014
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TSKBTRIS
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.tskb.com.tr
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-334 50 50