Türkiye Halk Bankasi A.S. Hakkinda

bankasubebilgileri.com'da Halk Bankasi adli bankanin 743 subesi kayitlidir. Kayitli subeleri görmek için lütfen haritadan sehir seçin ya da tüm subeleri göster butonunu tiklayin

Halk Bankasi Hakkinda Kisa Bilgi

Türkiye Halk Bankasi ismiyle faaliyet gösteren bankanin Türkiye çapinda toplam 743 subesi bulunmaktadir. Genel merkez binasi Sögütözü Mah. 2. Cad. No 63 Sögütözü Ankara adresindedir.

Halk Bankasi subeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalisma saatleri disinda 444 0 400 numarali Halk Bankasi müsteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanin genel merkez (genel müdürlük) telefonu 0 216 503 70 70 olup, faks numarasi 0 212 340 93 99 seklindedir.

Halk Bankasi Subelerini Göster

Türkiye Halk Bankasi A.S. Subeleri

Genel Müdürlük

Halk Bankasi Genel Müdürlük: Sögütözü Mah. 2. Cad. No 63 Sögütözü Ankara

Çalisma Saatleri

Halk Bankasi Bankasi 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasinda hizmet vermektedir.

Iletisim Bilgileri

Halk Bankasi Genel Müdürlük Telefon: 444 0 400 - Teleks:

Halk Bankasi Subeleri

Bu bankanin sitemizde kayitli 743 adet subesi bulunmaktadir.
Sayfada yer alan Türkiye Halk Bankasi A.S. sube telefonlari tamamen bilgilendirme amaçli hazirlanmis olup Türkiye Halk Bankasi A.S. ile sitemizin bir baglantisi yoktur.
Bu sayfada kullanilan Halk Bankasi görselinin/logosunun tüm haklari ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankalarin ve bu bankalara ait subelerin iletisim bilgilerini derleyip yayinlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erismelerini saglamak amaciyla hazirlanmistir. Sitemiz veritabanimizdaki bilgileri olabildigince güncel olarak tutmaya çalisiyoruz.

Sitemizde kayitli olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait subelerle hiçbir baglantimiz yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amaciyla hazirlanmis bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazirlanmis olup Türkiye Bankalar Birligi kullanim kosullarina da aykirilik teskil etmemektedir.

Ayrica bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karsilamaktadir. Yayinlanan reklamlarla ilgili ayrintili bilgi almak için gizlilik sayfasina bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Halk Bankasi A.S. FTT Banka Kodu: 0012
Türkiye Halk Bankasi A.S. swift kodu (BTC Kodu): TRHBTR2A
Türkiye Halk Bankasi A.S. Internet Bankaciligi Web Adresi: http://www.halkbank.com.tr
Türkiye Halk Bankasi A.S. Müsteri Hizmetleri Genel Iletisim Telefon Numarasi: 444 0 400