Türk Eximbank Hakkinda

bankasubebilgileri.com'da Türk Eximbank adli bankanin 2 subesi kayitlidir. Kayitli subeleri görmek için lütfen haritadan sehir seçin ya da tüm subeleri göster butonunu tiklayin

Türk Eximbank Hakkinda Kisa Bilgi

Türk Eximbank ismiyle faaliyet gösteren bankanin Türkiye çapinda toplam 2 subesi bulunmaktadir. Genel merkez binasi Milli Müdafaa Cad. No 20 Bakanliklar Ankara adresindedir.

Türk Eximbank subeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalisma saatleri disinda 312-417 13 00 numarali Türk Eximbank müsteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanin genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-666 55 00 olup, faks numarasi 216-666 55 99 seklindedir.

Türk Eximbank Subelerini Göster

Türk Eximbank Subeleri

Genel Müdürlük

Türk Eximbank Genel Müdürlük: Milli Müdafaa Cad. No 20 Bakanliklar Ankara

Çalisma Saatleri

Türk Eximbank Bankasi 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasinda hizmet vermektedir.

Iletisim Bilgileri

Türk Eximbank Genel Müdürlük Telefon: 312-417 13 00 - Teleks:

Türk Eximbank Subeleri

Bu bankanin sitemizde kayitli 2 adet subesi bulunmaktadir.
Sayfada yer alan Türk Eximbank sube telefonlari tamamen bilgilendirme amaçli hazirlanmis olup Türk Eximbank ile sitemizin bir baglantisi yoktur.
Bu sayfada kullanilan Türk Eximbank görselinin/logosunun tüm haklari ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankalarin ve bu bankalara ait subelerin iletisim bilgilerini derleyip yayinlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erismelerini saglamak amaciyla hazirlanmistir. Sitemiz veritabanimizdaki bilgileri olabildigince güncel olarak tutmaya çalisiyoruz.

Sitemizde kayitli olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait subelerle hiçbir baglantimiz yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amaciyla hazirlanmis bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazirlanmis olup Türkiye Bankalar Birligi kullanim kosullarina da aykirilik teskil etmemektedir.

Ayrica bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karsilamaktadir. Yayinlanan reklamlarla ilgili ayrintili bilgi almak için gizlilik sayfasina bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türk Eximbank FTT Banka Kodu: 0016
Türk Eximbank swift kodu (BTC Kodu): TIKBTR2A
Türk Eximbank Internet Bankaciligi Web Adresi: http://www.eximbank.gov.tr
Türk Eximbank Müsteri Hizmetleri Genel Iletisim Telefon Numarasi: 312-417 13 00