Société Générale (SA) Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Société Générale adlı bankanın 15 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Société Générale Hakkında Kısa Bilgi

Societe Generale (SA) ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 15 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat 10 Etiler İstanbul adresindedir.

Société Générale şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 282-282-1942 numaralı Société Générale müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-319 34 00 olup, faks numarası 212-282 18 48 şeklindedir.

Société Générale Şubelerini Göster

Société Générale (SA) Şubeleri

Genel Müdürlük

Société Générale Genel Müdürlük: Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat 10 Etiler İstanbul

Çalışma Saatleri

Société Générale Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Société Générale Genel Müdürlük Telefon: 282-282-1942 - Teleks:

Société Générale Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 15 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Société Générale (SA) şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Société Générale (SA) ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Société Générale görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Société Générale (SA) FTT Banka Kodu: 0122
Société Générale (SA) swift kodu (BTC Kodu): SOGETRIS
Société Générale (SA) İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.sgcib.com.tr
Société Générale (SA) Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 282-282-1942