İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Takasbank adlı bankanın 1 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Takasbank Hakkında Kısa Bilgi

İMKB Takas ve Saklama Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Şişli Merkez Mahallesi, Merkez Caddesi, No 6 Şişli İstanbul adresindedir.

Takasbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-315 25 25 numaralı Takasbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-315 25 25 olup, faks numarası 212-315 25 26 şeklindedir.

Takasbank Şubelerini Göster

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Takasbank Genel Müdürlük: Şişli Merkez Mahallesi, Merkez Caddesi, No 6 Şişli İstanbul

Çalışma Saatleri

Takasbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Takasbank Genel Müdürlük Telefon: 212-315 25 25 - Teleks:

Takasbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Takasbank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0132
İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TVSBTRIS
İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.takasbank.com.tr
İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-315 25 25