Diler Yatırım Bankası A.Ş. Hakkında

bankasubebilgileri.com'da Dilerbank adlı bankanın 1 şubesi kayıtlıdır. Kayıtlı şubeleri görmek için lütfen haritadan şehir seçin ya da tüm şubeleri göster butonunu tıklayın

Dilerbank Hakkında Kısa Bilgi

Diler Yatırım Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Tersane Cad. No 96 Diler Han Kat 8 Karaköy İstanbul adresindedir.

Dilerbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-253 66 30 numaralı Dilerbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-253 66 30 olup, faks numarası 212-253 94 54 şeklindedir.

Dilerbank Şubelerini Göster

Diler Yatırım Bankası A.Ş. Şubeleri

Genel Müdürlük

Dilerbank Genel Müdürlük: Tersane Cad. No 96 Diler Han Kat 8 Karaköy İstanbul

Çalışma Saatleri

Dilerbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Dilerbank Genel Müdürlük Telefon: 212-253 66 30 - Teleks:

Dilerbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Diler Yatırım Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Diler Yatırım Bankası A.Ş. ile sitemizin bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada kullanılan Dilerbank görselinin/logosunun tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

bankasubebilgileri.com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sitemiz veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Sitemizde kayıtlı olarak bulunan bankalarla ve bu bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. bankasubebilgileri.com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca bankasubebilgileri.com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Diler Yatırım Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0138
Diler Yatırım Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): DYAKTRIS
Diler Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.dilerbank.com.tr
Diler Yatırım Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-253 66 30